Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yeffy

    veterán

    válasz zolee001 #131276 üzenetére

    Azért "értelmetlen" mert a back up maga a felhö,az eszközödön lévö mappákat synceli fel és onnan a többi eszközre ha igény van rá.
    tisztaban vagyok vele, ezt csinaltam eddig is. a OneDrive a backup, amire syncelek telorol, meg mentek ra fontos fajlokat, mellette local masolata van a lapos HDD-jen, amit most kicserelnek a halozatra kotottel. tovabbra sem latom a problemat, de nem vitatkozom.

    Ha mindent a onedriveban tárolsz ami fontos az összes eszközödröl az a legjobb back up,hidd el az azure adatközpontokban a tiédnél komolyabb diskeken tárolodik az adatod redundánsan,ugysem tudsz versenyezni az MS-el
    szinten, a fontos dolgok ott vannak elsodlegesen, csak en szeretem offline is elerni, ilyen-olyan okokbol. nem az OD-t akarom kivaltani, versenyezni meg vegkepp nem ohajtok semmilyen multival/megoldasaval. az 5 ev gar es a mostani oruletben jonak szamito ar miatt lett Enterprise vinyo, nem amiatt, h en vilagot valtsak vagy villogjak.

    Az asus csodában az administration fülnél az usb settings alatt találod a hibernation dolgokat
    kisse degradaloan hangzik, de azt mar neztem, ki van/nem volt bekapcsolva. ennek ellenere parkoltatja. gondolom a vinyo FW-je felulirja/a mervado.
    azt nem tudod veletlenul, h RPi-ban ez megoldhato? meg nem jutottam el oda, h felturjam a forumait. elvileg meg lehet.

    Ellenben ha ragaszkodsz az local offline "mentéshez" amit irtam az müködik,a onedrive komplett tartalmát lesynceled az egyik gépedre majd akár ütemezett feldatatokkal copy a hálózati helyedre
    az mklink mondom, nem mukodik, megnezhetem megegyszer, de eddig sem engedte. utemezett feladat alatt a beepitett Task Scheduler-t erted?

    [ Szerkesztve ]

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Új hozzászólás Aktív témák