Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yeffy

    veterán

    válasz zolee001 #131273 üzenetére

    igen, az elso bekezdest akartam veghezvinni, de erre visszadobja a cmd, h
    Local volumes are required to complete the operation.

    kis magyarazo: vettem egy nagyobb, gyorsabb vinyot, amit felcsatoltam a routeremre, erre akartam volna a local (ertsd, hazamon beluli) teljes OneDrive "offline" mentest beallitani a laptopom vinyoja helyett syncelni, mivel azt el fogom adni. egyszer mar meghibasodott, persze pont gari lejarta utan 2 nappal, valamint lassabb is. az SSD-m meg kicsi mindennek a tarolasahoz. bonuszkent Samba-val el tudom erni LAN/WLAN-on a mobilomrol is a tartalmat. biztos en vagyok rosszul bekotve, de nem ertem, mi ebben az ertelmetlen. :U

    de ugy latszik, h marad igy. hacsak nincs valami 3rd party megoldas.

    illetve meg egy kerdes lenne, hatha itt kapok ra valaszt. Asus routeren meg lehet valahogy oldani, h a vinyoba epitett automata leallast, ha idle, kikapcsoljam? ha X ideig nincs lemezmuvelet, ugye leall, es ha meg akarom nyitni valamelyik mappat, akkor varni kell egy kis ideig, mig magahoz ter. elegge bosszanto, foleg egy Enterprise vinyonal, ami non-stop porgesre van tervezve. Win-en meg tudom oldani, de routeren keresztul meg nem talaltam ra megoldast. esetleg valakinek tipp?
    ha nem lehet, Raspberry Pi-n esetleg megoldhato?

    [ Szerkesztve ]

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Új hozzászólás Aktív témák