Új hozzászólás Aktív témák

  • CsMarc

    tag

    Sziasztok!

    Remélem jó topicban kérdezem meg, ha van ennél jobb, ahol szintúgy megkérdezhetem kérlek linkeljétek nekem.

    Egy új számítógépet szeretnék venni/összerakatni és ebben szeretném a segítségeteket kérni.

    Találtam egy jónak tűnőt, ezen az áron ez megérné vagy össze tudnátok ennyiért rakni jobbat?

    [link]

    Egyedül a RAM-ot nyomnám fel benne 16 Gb-ra, a többi nekem laikus szemmel stimmel.

    Fontos lenne a gépben, hogy 200.000 Ft-nál árban ne menjen sokkal feljebb, hiszen inkább munkára és filmnézésre használnám. Két monitor lenne rákötve. Nem lenne gond, ha az újabb játékok is elfutnának rajta, de ez nem elsődleges szempont.

    Amit fontosnak tartok:

    -jobb i7-es processzor
    -halk legyen
    -240 Gb SSD
    -16 Gb RAM
    -jobb tápegység
    -ha megoldható akkor egy videókártya, amin a mai játékok megfelelő minőségben elfutnak (de ez az utolsó szempont, hiszen elsősorban munkára és filmezésre kellene csak másodsorban játékra, de kis felárért hajlandó vagyok bele rakatni egy normálisabb videókártyát)

    Ezeken kívül melyek azok a részei a gépnek, amire még figyelnem kellene? Ilyen áron az elvárásaim alapján, hogy nézne ki a legjobb konfiguráció? Mibe kerülne ez?
    Hol érdemes Budapesten a Corvin negyedtől elérhető távolságban gépet venni/összerakatni?

    Köszi a válaszokat előre is!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák