Új hozzászólás Aktív témák

  • Milgram1

    aktív tag

    Sziasztok!
    Pár hete írtam az új videókártyámmal kapcsolatban hogy piros halál...etc. Bevittem a boltba a kártyát ott letesztelték és másnap hívtak hogy egész délelőtt tesztelték de hibátlanul ment szóval akkor a piros halálok is lehettek az alaplap miatt? mert a lapom is valószinűleg haldoklik ugyanis elég gyakran kapok kékhalált és memtest talált hibát az egyik modulnál azt kiszedtem de ugyanúgy voltak kékhalálok meg az tűnt fel hogy a második slotba van csak ram akkor a gép nem indul el a másikba is van akkor megy. A piroshalálok csak win8-nál voltak amióta win7 van újra azóta megint csak piroshalálok vannak egyébként leginkább csak leterhelve van kékhalál meg piroshalál is csak akkor volt most pl sleeping dogs közben volt. A boltban azt mondták hogy vigyem be az egész gépet de én csóró vagyok és az pénzbe kerülne meg nem is nagyon akarom bevinni :(. Biztos hogy ez az alaplap? Mondjuk elég valószinű meg egyátalán megéri foglalkozni vele? mert attól félek hogy veszek egy új deszkát akkor megint meghal valami vagy mástól van kékhalál.
    várom az ötleteket :DDD

    Nem tudok fogalmazni nézzétek el :(

Új hozzászólás Aktív témák