Új hozzászólás Aktív témák

  • tomy88trance

    tag

    Üdv!

    Eléggé összetett problémával fordulok hozzátok! Egy két napja a vinyóm furán kezdett el viselkedni, a rendszer be -be töltött ugyan,de elég lassan(win7 32bites), aztán volt,hogy pár perc munka után semmilyen kattintásra nem reagált a windows és/vagy kifagyott ,aztán nagy nehezen elindítottam,mert addig csak csökkentett módban akart futni, úgy sikerült elindítani,hogy kitisztitottam a registry-t meg mindent ccleaner-el ,aztán egy ideig okés is volt,aztán raktam fel egy malmware írtó progit,mert ismerős szerint bekaphattam párat viszont újaindítás után már nem volt kép se , kipucoltam a vga ventit is,de nem lett jobb, tegnap este fura akadozásra lettem figyelmes játék közben,de úgy voltam vele,hogy lehet a vinyó miatt. Most a kérdésem az,hogy a vga behalt vajon? ,mert semmi előjele nem volt, ja igen és kaptam egy checksum error-t meg egy csomó H betűt egymás alá :| Ja igen HDSentinel-t is futattam még tegnap 99%kondició és 100% teljesítményt mutatott , rövid ön-teszt-et csináltam mivel részlegest nem tudtam,mert nem teljes verziós, ott viszont végigment és azt írta,hogy az olvasó egység hibája miatt szakadt meg:| Valaki plz help,mert már két topicba is írtam,de senki nem akar válaszolni :O

    http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1206318260

Új hozzászólás Aktív témák