Új hozzászólás Aktív témák

  • Satyricon

    addikt

    sziasztok

    Lenne két kérdésem: Pár napja újrahúztam tesómék gépén az XP-t, és akárhogy állítgattam a dolgokat, nem akart bejönni a net. Természetesen feltettem a hálókártya driverét is, és jól írtam be felhasználó nevet és a jelszót is(15 ször csináltam új hálózati kapcsolatot, ennyiszer meg csak nem rontom el)... Kétszer lett emiatt újratéve az XP, de egyetlen egyszer se jött be a net! Aztán másnap tesóm telefonált, hogy bejött a net, vagyis úgy nézett ki... Az internet explorerben bejön a google, majd kiírja, hogy a működése leállt, a kellemetlenségekért elnézést kérünk... Én kb. 8 éve telepítek XP-t és már ott tartok, hogy lassan becsukott szemmel is meg tudnám csinálni telepítést + beállításokat is, arról nem is beszélve, hogy ez a gép kb 4 évvel ez előtt 2-3 évet szolgált nálam, szóval ismerem, mint a tenyeremet! Viszont ezzel a hibajelenséggel soha nem találkoztam! Mi lehet a probléma??? :F

    Konfig:

    Asus M2NPV-MX
    AMD Athlon 64 3500+
    Kingmax 1GB DDR2 1066
    340gb WD winyó

    Más téma: Szeretnék venni az albérletbe valami jó kis hangcuccot, amit meg lehet néha néha dörrenteni, ha rámjön az ötperc ;] Elsősorban zenére, másodsorban játékra, végül, nagy ritkán film nézésre használnám! Kinéztem pár hangfalat(köztük egy hifit is), kíváncsi lennék a véleményetekre, melyiket érdemes ezek közül megvenni:

    Logitech G51 22-25k használtan
    Creative Gigaworks T20
    Logitech Z-506
    Panasonic SC AK 410 képek:[link] [link] használtam 22k

    Egy kis eszmefuttatás: A G51 inkább játékra jó filmre nem tudom, de zenére nem a leg alkalmasabb... Creative Gigaworks T20: nagyon dicsérik, én mégis félek tőle, mert állítólag nem olyan jók a mélyei. Logi Z-506: Nem ismerem, ettől félek a legjobban, viszont külsőre nekem kis okosnak tűnk, és végül: Panasonic SC AK 410: Nekünk itthon vidéken ilyen van, eszméletlenül jól szól! Csak nem nagyon tudom hova tenni a szobámba

    Szerk.: Sajna nem tudom eldönteni, hogy 2.0, vagy 5.1-es hangcuccot vegyek. X-Fi Xtreme Gamer Fatal1ty Pro hangkarim van, emiatt lenne jó az 5.1, na meg a játékok miatt. Csak az a baj, hogy az itt jelen lévő 5.1-ek közül mind kellemetlen meglepetést okozna, ugyanis otthon vidéken Z.5500-am van! (Igaz nem mindegy, hogy Z-5500 nagy szobába, vagy kisebb teljesítményű 5.1 kis szobába) Lehet egy jó 2.0 megoldaná minden gondomat? Nem tudok választani... Ti melyiket vennétek ezek közül?

    [ Szerkesztve ]

    (lOo \ (llll) (llll) / oOl)

Új hozzászólás Aktív témák