Új hozzászólás Aktív témák

  • JetiRulez

    őstag

    Egy ideje furcsa dolgokat csinál a gépem.
    Néha teljesen véletlenszerűen leáll a merevlemez és vagy véglegesen vagy pár percre használhatatlanná válik a rendszer. Folyamatosan próbál újra felpörögni, de nem mindig sikerül. Közben a szokásos jelenség figyelhető meg: mozgatható az egér, a kép nincs befagyva, de a programok természetesen nem indulnak el.
    Nem segített neki, hogy raktam bele pár hónapja új SATA kábelt. Gondoltam jól jön, mert a régi csatlakozói már el voltak deformálódva.
    Aztán megnéztem a merevlemez állapotát Sentinellel, de szerinte teljesen hibátlan.
    Most azt mondta öcsém, hogy kétszer is újraindult a gép kékhallállal. Éppen filmet nézett és mindegyik alkalommal, minden előjel nélkül eljátszotta a gép. Állítása szerint most nem hallatott a gép furcsa hangokat a merevlemezt illetően.
    Most meg ott a baj, hogy nem jutok dűlőre. Próbáltam BlueScreenView-vel megnézni, milyen hibaüzenet állt a kékhalál képernyőn, de a program nem listázza ezeket és nem értem miért.
    Windows 7 Pro fut.

    "Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

Új hozzászólás Aktív témák