Új hozzászólás Aktív témák

  • total90

    veterán

    Érdekes problémába ütköztem az utóbbi időben és nem tudom megoldani, gondoltam akkor írok ide, hátha valaki tud segíteni.
    Kipróbáltam Chrome, Mozilla, Opera és IE alatt is, de mindenhol ugyanazt a problémát észlelem! Megesik, hogy ha egy picit nagyobb falat egy-egy weboldal, akkor lefagy a router-em, majd magától újra indul. Pl. van, hogy Google térképnél befagy, vagy olyan blogot olvasva, ahol YouTube videók hada van linkelve. Mondjuk 10-ből 7x ezt csinálja és eléggé zavaró.
    Gondoltam olyanra, hogy felmelegszik a cucc, de ilyen max 25°C van a szobában, szóval nem kellene, hogy gond legyen.
    Volt rendszer újratelepítés is, de azzal sem jutottam előrébb a probléma megoldásában. A net gyorsaságával sincs gond, 50/25 megás... speedtest szerint megy is közel ennyi 27-35 ms-os ping átlagban. Win7 64-bites a rendszer, konfig az adatlapon...
    Egyébként tesztelgettem is, pl. ment az asztali gép, netbook és wi-fin keresztül a telefonról is egyszerre indítottam egy oldalt, ahol javarészt megjelenik a hiba (Nordic blogja Logouton :DDD ) és semmi gond nem volt. 2 perccel később csak az asztali PC és fagy a router :W
    Hol keressem a problémát?

    Ha nincs jó, ló a szamár is.

Új hozzászólás Aktív témák