Új hozzászólás Aktív témák

  • molnarpeter

    nagyúr

    válasz iceQ! #126642 üzenetére

    Nézegetem a dolgokat, köszi a tippet. Igazából azért gondoltam hardverre, mert most pl hibernálásból ébresztve is csinálta, de utána pár perccel a rendes indítást követően már stabil maradt :F

    Egyet kifelejtettem - aktiválatlan rendszer, pár registry finomítással --> az evaluation version 1 órás reset timere viszont gondolom tisztességgel shutdown-t indítani, nameg utána is csinálná, nem indításkor 1-2x pár perc után.
    HW oldalon SSD-ről fut a W10, van mellette HDD is rajta régebbi Windows, talán még azt kipróbálom majd...

    Volt 1-2 event, aztán rá 2 percre unexpected shutdown.
    Leállás előtt 1 perccel Security-SPP bejegyzés van (Információ).
    AppXDeploymentServer alatt kb 20 másodperccel előtte LanguageExperiencePackhu-HU sikertelen eltávolítást tárolt.
    Szintén kicsit előtte StateRepository műveletek között van egy SRCache frissítés és Analyze futás sikeres esemény.

    A leálláskor nagyjából akkor amit felfedeztem, az Store alatt egy figyelmeztetés (Trying to remove time {..} not in table, és ugyanekkor van egy információ bejegyzés (Removed timer for blablabla; Function: MemoryTimerService :: CleanupTimer). Itt érdekes, hogy a Felügyeleti események alatt tárolt hiba leírása szerint x:21 másodperckor volt a váratlan rendszerleállítás, de az említett Store log x:32-kor keletkezett :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák