Új hozzászólás Aktív témák

  • ArthurShelby

    addikt

    Hali!
    Vettem egy green cell akkumulátort a laptopomba (szép doboz, minőségi csomagolás, jól hangzó név, reménykedtem a minőségben), szállítással együtt 10ezer Ft volt.

    Az akku 18%-on áll, nem töltődik (bár az elején a laptop ledek, és a windows is azt mutatta hogy töltődik (egész este hagytam tölteni), ha a laptopot kihúzom az áramból az egyből ki is kapcsol.
    Felhívtam az üzletet, azt mondta, hogy küldjem vissza, a visszaküldés árát bukom, sajnos nem ez az első problémás greencell akku náluk.

    Kb 2 hete a speedshoptól rendeltem greencell akkut egy netbookba, az eddig jól működik (úgy tűnik) (a z500-as laptopomhoz nem árulnak akksit).
    A speedshop-ot felhívva azt mondták, hogy ez kifejezetten egy minőségi akku márkának számít, azért választották őket, bár még nincs hosszú távú tapasztalatuk.
    A focus camerás azt mondta, hogy az elején mindig jó minőséget gyártanak, aztán később meg kínában legyártatják a szar minőséget olcsón.
    Kinek higgyek, illetve valaki tud e jó minőségű akkut ajánlani?
    Esetleg a mostani akkut meg lehet-e menteni (hátbarúgni, hogy jó legyen), nincs kedvem a tortúrához.

    [ Szerkesztve ]

    A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

Új hozzászólás Aktív témák