Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz Cs1csó #115397 üzenetére

    Nem régi telepítés, pár hete tettem fel, nem sok szoftvert tettem fel, Office, NOD 32, kb ennyi ami számottevő. Ezen kívül főleg játékok vannak rajta.

    Valami köze biztos, hogy van hozzá, mert amint kikapcsoltam a HT-t, jelentősen kisebb lett a mikro lagg, legalább is abban a 2 játékban amiben épp néztem ( NFS Payback, Ride2)

    inf3rno: Benchmark-ok szépen lefutnak. Talán a furmark-ban tapasztaltam némi mikro laggot, de az sem jelentős.

    A hűtéssel nincsen gondom, azt már néztem. Egyébként én is attól tartok, hogy erre általánosan használható, egységes megoldás nem lesz, elég sok helyen olvastam már erről a problémáról, sok embert érint, és már vagy 30 féle "megoldást" is olvastam.

    Doky586: Azért enyhe túlzással élve igaz ez, volt i5-öm előtte, HT nélkül is erősebb az i7, nem kicsit. :)
    Persze nem azt mondom, hogy ideális állapot, hogy ki kell kapcsolni ilyen funkciókat, de HT nélkül sem vettem észre, hogy bármelyik játék is rosszabbul futna.

    Sub-ZeRo: Egy része SSD-n, a másik része HDD-n. De ezt már amúgy próbáltam, hogy ugyan azt a játékot telepítettem ide és oda, felváltva, de a mikro laggon ez nem változtatott. Bár nem tudom, hogy az SSD-m mennyire számít jónak, Kingston Savage 240GB.
    Egyébként gondolkodom még egy SSD-n, esetleg egy ilyen: Samsung 970 Evo

Új hozzászólás Aktív témák