Új hozzászólás Aktív témák

  • Satyricon

    addikt

    Sziasztok.

    Honnan lehet 100%-ra meggyőződni arról, hogy a három HDD-m közül melyiken fut az oprendszer?

    Az esetemben: Win telepítést elvileg az Adata SSD-mre telepítettem, viszont Win induláskor felkínál nekem választási elehetőséget: Win7, korábbi verzió, Win10. A helyzet ezzel az, hogy W10-re váltottam, és az óta szórakozik a gép: Minden egyes indításkor be kell állítanom, hogy ne az SSD legyen az elsődleges, hanem a 200-as HDD-m, ugyanis ha az SSD az elsődleges, akkor nem bootol be a W10. Tehát az indulás minden egyes gép kapcsoláskor:

    Ha nem nyomok delete-t a bios belépéshez, akkor kiírja a fekete képernyőn, hogy a Windows problémát észlelt az indítás során. 0X0000 vagy hasonló hibaüzenettel. Majd újraindítom, és beállítom a 200-as HDD-m elsődlegesnek, elmentem a beállítást, majd bejön a Win 10. Ebből az ember azt szűrné le, hogy a Win10 a 200-as HDD-re lett feltelepítve. Viszont a lemezkezelőbe a C meghajtót az Adata SSD-nél írja. Mi lehet a probléma? Tudtommal nincs egyik HDD-men sem maradtak régebbi Windows fájlok

    (lOo \ (llll) (llll) / oOl)

Új hozzászólás Aktív témák