Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz Aryes #111498 üzenetére

    Azt hiszem akkor Xeon E5430 volt még a gépben vagy Core 2 Duo E8400, ezek alapján [link] mindkettőnek elégnek kellett volna lennie. Egyébként nem az FPS volt alacsony, hanem elkezdte lejátszani a filmet, aztán néhány percenként megakadt, és volt, hogy fél percig semmi nem történt, aztán ugyanúgy folytatta tovább. Inkább valami hálózati hibára gyanakodnék, vagy ilyesmire. Wifi-vel gyakoribb volt, mint kábellel és 1080p-vel gyakoribb volt, mint 720p-vel. A trónok harcánál volt mindig az indításnál az HBO logo egy ilyen hangyafocis háttérrel, ami gondolom baromi nehezen tömöríthető. Na az mindig megakasztotta. Azt hiszem Cisco Linksys E1200-as router volt akkor 100Mbit-es,. A sávszélesség szerintem bőven elég filmezéshez, illetve netes játéknál sem szokta eldobni a kapcsolatot, szóval a router-re se gyanakodnék, főleg, hogy azóta is szépen működik rokonnál. Azóta már lecseréltem azt a gépet a mostanira. Ezzel még nem próbáltam, de így, hogy HDMI-ről rendesen megy, most nem szempont. Később minden átköltözik majd a szerver gépemre, onnan lesz majd érdekesebb megoldani a stream-elést. Valszeg veszek majd egy RPI-t hozzá, mert a TV firmware-jét nem frissítik már, és az újabb kodekeket nem ismeri, custom frimware-el meg nem akarom brickelni, mert ahhoz drága volt.

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák