Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ollie

    MODERÁTOR

    válasz m4rk_ #5547 üzenetére

    A 8600GT-vel meg se próbáld az 1920x1080-as felbontást, nem fogod élvezni.

    A memóriából célszerű olyan márkát venned, amilyen már van a gépedben, sőt, lehetőleg ugyanazt a típust. Ha nem találsz olyat, célszerű eladni a mostanit, és 2 egyformát venni.

    ***

  • MasterMark

    titán

    válasz m4rk_ #5547 üzenetére

    4 GB feletti RAM-hoz 64-bit-es op.rendszer kell majd.
    Az a videokártya szerintem is kevés az 1080p-re, de régebbi játékok fognak menni rajta FullHD-n, az újabbakat már csak 1280x720-ban próbáld.

    Switch Tax

  • Brian_GT

    őstag

    válasz m4rk_ #5547 üzenetére

    Ram: Részemről a javaslat, hogy a sima solo 2GB-ot add el vagy ha van másik kis irodai gép stb akkor abba rakd át, ugyanis ha megveszed a 2x4GBot és mellé tennéd még a 2GBot akkor a ram működésében elhíresült Dual Channel mód elveszne, mert ez a technológia azon az alapokon nyugszik, hogy 2 vagy 2x2 egyforma ram legyen a gépben.
    Szóval mindenképp csak az új 2x4GB használatát javaslom.
    Amire figyelni kell, hogy nézd meg az alaplapod neve alapján milyen ramokat támogat a géped. Nem márkára gondolok, azt rád bízom mennyi pénzed van és mire költesz, hanem, hogy MHzben mit tud....800-1066...1366...1600 stb.
    A 8600GT-ből kiindulva szerintem DDR3as ramról nem kell beszélnünk, szóval szerintem vagy 800as vagy 1066os ramot kell majd venned a gépbe.
    Ezt könnyen ki tudod deríteni...alaplapod hivatalos honlapján látni fogod, hogy DDR2 vagy 3 illetve, hogy hány MHzes max ramot tud majd támogatni. Méretével nem kell majd szerintem foglalkozni ( de azért nézd meg azt is ) , mert nagyon régi lapok is már támogatják a 16 vagy akár már a 32GB ramokat is, tuti a tied is tudja nemhogy a 8 de akár a 16ot is.

    Monitor ügyben, én egy 8800GT-t használok és sajnos van jó pár játék ahol nem tudom már full hd-ben használni játékok alatt, mert nincs benne elég kakaó, hogy meghajtsa.
    Ahogy többiek is írták régebbi játékokat azért kellemesen elviszi 1920x1080ban is...filmeket meg pláne elfogja bírni...legalábbis enyém nagyon szépen viszi, nem hiszem akkora űr lenne a 8600GT és a 8800GT videótámogatás rendszerében. Szóval kísérletezgetned kell majd mit bír e mit nem. Deee egy ilyen monitor azért kisebb felbontáson is már szebb képet fog adni, nem kell attól félni...hogy Full HDs monitorod van és nem érsz vele semmit. Nyugodtan vedd meg, azt majd ha lesz pénzed veszel egy jobb VGA-t ami elbírja.

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

Új hozzászólás Aktív témák