Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • *Ropi*

    félisten

    válasz DigitXT #16020 üzenetére

    "LMGTFY nélkül is értettem volna: nem hülye vagyok, csak a témában nem jártas.:)"

    Nem azért linkeltem így, mert burkoltan hozzá nem értőnek tituláltalak, hanem mert tetszik ez a vidám és játékos mód, ahogyan megmutatja a találatokat. Egy ideje mindent így linkelek. ;)

    "Annyi van, hogy nehéz rákeresni, ha nem tudod, MIT kéne egyáltalán, hogy hívják, és ezek közül mi az, ami ajánlott?"

    Az E-Bayen lévők nagyjából mind 1 minőségbeli szintet képviselnek kisebb eltérésekkel. A komolyabbak árban a többszörösei (ezért írtam korábban, hogy nem a csúcskategóriát találod meg ott, de legalább normál pénztárcához van szabva az áruk). A másik, hogy amíg nem tudtam milyen alapanyagból vannak, addig csak vaktában találgathattam a világítást illetően, így nem is tudtam pontosat linkelni. Ide nagy CRI-jű (az az érték mutatja meg, hogy a fénynek mennyire teljes a spektruma a napfényhez képest) világítás kell, tehát a LED-esek nagyon nagy része kapásból kiesik, ami meg marad az drága. Marad a vakuval való bevilágítás, ha emberi áron akarod megúszni, de így is belecsúszol a 100-as sávba...

    "Nem a kenyered akarom elvenni."

    Nem is tudod, mert akkor úgy kezdtem volna, hogy ennyiért meg ennyiért vállalom el. :N

    "A megapixelekhez meg rákérdezek A GÉP típusára+obira"

    Abból tudnánk pontosan, hogy konkrétan milyen folyamattal lehetne megörökíteni a képeket. Gyengébb vázzal és üveggel részleteiben, jó vázzal és jó üveggel akár egyben, 1 kattintással is.

    "Rá sem merek kérdezni, hogyan hívják azt a sínt, amivel a dolog egyik fele (oldalazás) megoldható az állványon is..."

    Az a "slider".

    Félre ne érts: nem tartom vissza a tudást, csak én sem tudok addig okosat mondani, amíg Tőled várom a döntéshez szükséges infókat. ;)

    Weboldalam: http://karpatisandor.hu

Új hozzászólás Aktív témák