Új hozzászólás Aktív témák

  • jakewyler

    senior tag

    válasz td #208 üzenetére

    valjuk be ,hogy ez a gép csak otthoni fotózgatásra való ,nem egy szánalom gép ;]
    Amúgy a nekem még ez a gép csoda volt mostmeg hááát nem részletezem :U
    Amúgy igen a sony akksik mások azé mert STAMINA akksik vannak benne amivel pl:a sony w50-nél 190perc és 400képet lehet csinálni :C :Y ,de én a sonymmal úgy hogy vakuzgattam meg af segédfényt használtam úgy bírt ki nekem 250képet szal szerintem az a 400kép csinálás a cipa szabvány szerint úgy igaz hogy nem vakuzunk úgy meg csak a szabadba jó a kép,de igen ha mondjuk nyaralásra viszem nagyon jó az a 400kép csinálás ;) ,amiből kb:300 lessz jó :DDD
    mé nem váltasz te is sony-ra?hidd el hogy ha meglátod a lcd-t, a gyorsaságot, a kicsiséget :DDD ,akksit :U ,kiváncsi leszek hogy ez a sony-w50 nekem fogja bírni 3évig mint a HP ;]
    Akksira visszatérve a sony-nál utoljára másodszor vasárnap töltöttem azóta kb csak a lakásba fotóztam vakuval és nagyjából csináltam egy 100képet de az akksi fullig van :Y ,pedig elvileg kéne merülnie minimálisan kikapcsolt állapotban is jár banne az óra :DDD ,amúgy most az uttóbi időbe azt vettem észre hogy mindenhol ezt a sony W-sorozatot reklmázozzák,és egyre többen vesznek w50-t itt ph-n is,én azt hittem hogy csak én vagyok az akinek lessz sony-ja mert mindenki canon,fuji meg ilyen gépeket vesz de nem :R

    Üdv:Jakewyler

Új hozzászólás Aktív témák