Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktor0610

    MODERÁTOR

    válasz #34929152 #403 üzenetére

    Már ne is haragudj, de azért vagy úgy kiakadva,amert az ezen [link]en jelzett problémádon nem segítettünk?

    Igazad van:
    - ha új topikot nyitottál volna neki, biztos tolongtak volna az emberek (bár megmondom őszintén, a kérésed elég speciális, nem tartom valószínűnek, h. sok Ph!-snak volna ilyesmije),
    - a fúró végülis hardver, tehát jogos, h. itt tetted fel a kérdésed (bár megmondom őszintén, a kérésed elég speciális, nem tartom valószínűnek, h. sok Ph!-snak volna ilyesmije),
    - napi két up megengedett (bár megmondom őszintén, a kérésed elég speciális, nem tartom valószínűnek, h. sok Ph!-snak volna ilyesmije)...

    Nem tudom, miért gondoljátok azt, h. minden problémátokat itt, ezen a fórumon fogjátok tudni megoldani?!
    Nem tudom, miért vagytok vérig sértve, ha nem érkezik a kérdésetekre/kérésetekre rögtönazonnyomban válasz?!

    Jómagam is rengetegszer gondoltam úgy, h. egy kérdésemet felvetem a fórumon, aztán:
    - utánanéztem/utánakérdeztem máshol, a probléma megoldódott,
    - rájöttem, a kérdésemnek nem itt a helye és más megoldást kerestem.

    A topikot pedig én igenis jó ötletnek tartom, mert igenis vannak kérdések (nem a vemhes-tevésre gondolok), amelyeket itt válaszoltak meg!!!

    Samsung Galaxy A54

Új hozzászólás Aktív témák