Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr. Y

    senior tag

    LOGOUT blog

    Csakhogy ebben a topicban én is aktív kérdezősködő legyek! (hamár egy széldzseki is elfér itt...)

    Van egy FujitsuSiemens T5010-es Lifebook készülékem, ez olyan tablet-laptop 2in1.
    Ezen van egy ujjlenyomatolvasó. FINGERPRINTREADER, akinek így ismerős :)
    No! Be akartam minden áron ezt állítani, fent vannak a hivatalos Driverek, stb. Mikor rámegyek arra, hogy Biometrikus szenzor használata Windows-ban (7-es a drága), mindenféle oldalakat nyit meg neten és egy linklabirintusba kerget. Persze, a feltelepített programjának külön appja nincsen, ha rámegyek megint, újratelepíti. Azt mondták, először kell egy BIOS jelszó és engedélyezni kell ott is. Megvolt a jelszó (kellően furcsa lett utána a gép), de engedélyt sehol nem találtam... Na ez lenne akkor az egyik kérdés vele kapcsolatban!
    Aztán közölte velem egy szervizes kolléga, hogy nem jó dolog, mert ha elvágom az ujjam, 30k-ért deaktiválják nekem szívesen az olvasót, mert többet sem ismer fel. Ebben látok logikát, csakhogy! Nem lehet véletlenül ilyen esetekre több ujjat beállítani? Még mobilon az iOS és az Android platform is engedi, holott az ő olvasójuk messzemenőleg nagyobb! Na erre tud valaki valamit mondani, aki hasonló tapasztalatokat cserélt már Biometrikus szenzorokkal?

    [ Szerkesztve ]

    But who is watching the guardians?

Új hozzászólás Aktív témák