Új hozzászólás Aktív témák

  • Tequila86

    tag

    Sziasztok!

    Kinéztem egy alaplapot az új gépembe és meglepődve láttam, hogy a cpu tápkábelből a szokásos 8 pin helyett 8+4 való bele. A tápomon viszont csak 8 pines található meg, Chieftec 700W. Nem moduláris és nem szeretném lecserélni. A kiválasztott proci 65W-ot kér. Néztem a lapról összerakós videót, ott a bácsi úgy oldotta meg, hogy a moduláris tápba olyan kábelt dugott, aminek a vége egyszer 8 pines majd folytatódik és egy kettészedhető ugyancsak 8 pines fejben végződik.
    Az lenne a kérdésem, hogy akkor ezen az alapon vehetek egy hasonló tápegység hosszabbító kábelt, ami szétosztja a cpu kábelét 2x8 pinre, így működni fog?
    Előre is köszi a választ! Illetve ha van ilyen valakinek elfekvőben, vevő is lennék rá!

    i5 13400f/Asus TUF B760M-Plus wifi/Asus TUF 3060Ti/2x16Gb Kingston DDR4 3600Mhz/500Gb Samsung 980 Pro m.2 SSD/500Gb Samsung 970 Evo sata3 SSD/1Tb WD Green HDD/Alpenföhn Ben Nevis Black RGB/Seasonic 750W gold modular/Deepcool D-shield v2/Arctic F12 value pack/Samsung C24FG73FQU Monitor

Új hozzászólás Aktív témák