Új hozzászólás Aktív témák

  • Walter_White

    senior tag

    Sziasztok! Már November óta sz*pok egy alaplappal, és ezzel az átkozott Aquantia nevü integrált szarsággal.... Aquantia 10G.... Gyártót is megjárta, Hazai szervízt is, mindenütt jó, csak nálam itthon szarakodik... Már kihoztam 14 napos elállással 2db ugyan ilyen alaplapot (Giga Z690 Aorus Mastert) és ott is hajszálpontosan ugyan az a hiba.... most vagy az egész alaplapsorozat ami a futószalagról lejön, ott kuka a lan, vagy nálam van a hiba... valószinüleg az utobbi... Lan port teljesen halott... hol felcsatlakozik, hol ledobja a netet, hol felvillan a Led indikátor, hol teljesen kialszik, ha felcsatlakozik 2-5 perc és már le is dobta az egész netet magárol... Wifi 6-tal tökéletesen müködik.. mondjuk az nem is az a szutykos Aquantia.... hanem Intel... (mindegyik kihozott alaplapnál) OS: Windows 11... (Eddig nálam minden ilyen "Gamer fisz-f*sz Killer, Aquantia, Dragon" meg a tököm se tudja milyen "optimalizált lan" sz*rok szórakoztak.... :W :W :W) Aki Windows 11-et használ és mellette ilyen Aquantiája van, az milyen drivert használ? Már vagy 5-öt letöltöttem, és mindegyiknél ugyan az a szituáció... W11 telepítése meg lehetetlen Lanrol... be kell kössem a Wifit.... vagy egy USB-s Lan adaptert kell használnom.... Vagy van olyan hogy a Modem és a Lan nem kompatibilis egymással? Amugy próbáltam már annyi féle UTP kábelt, cat5-től cat7-ig, hogy egy 3. emeleti lakásból tűz esetén le lehetne mászni róla.... :W :W :W :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák