Új hozzászólás Aktív témák

  • Ricko

    tag

    Hétvégi LAN-Paryból hazajövet, másnap össze szereltem a vasat. Indítást követően annyi történik, hogy elindul a gép és kb. 3 másodperc után le is áll. Aztán hirtelen megint indul és leáll kb 1 másodperc múlva, majd egy újabb, s egyben utolsó próbálkozásként még egyszer akarna indulni, de akkor végleg elhalkul.
    Ezek után már hiába indítom, nem reagál, csak ha ki/be kapcsolom a tápot, de akkor meg az előző jelenség történik.

    Mivel a LAN-ról történő szállítás során semmilyen külső mechanikai hatás nem érte (leejtettem, eldőlt, neki ütöttem valaminek... stb) és ugyanúgy volt az autóban is elhelyezve mint amikor odafele mentem, ezért csak arra tudok gondolni, hogy amikor reggel bepakoltam, illetve 1 órával később amikor itthon kivettem, a ködös, párás időjárás esetleg páralecsapódás képében okozhatott zárlatot?
    Csak ezzel meg az nem tiszta, hogy reggel nem raktam össze a gépet, hanem felhoztam a szobámba és csak délután lett összeszerelve, úgy 8 órára rá...

    Igazából CMOS Clear, elemkivétel, elemcsere, alaplap ki- és beszerelés meg volt.
    Tápegység, Vga, Ramok, működnek. Procit nem sikerült külön letesztelni, de indul a ventije.

    Alaplap semmilyen csipogó hangot nem ad ki ami a hiba voltára utalna, pedig kipróbáltam másik speakerrel is.

    Valakinek volt már hasonló esete??? Mert nekem nincs ötletem mi lelte a lapot... :F

Új hozzászólás Aktív témák