Új hozzászólás Aktív témák

  • Kernel

    nagyúr

    válasz Hunork #11193 üzenetére

    Köszönöm a választ, én kérdeztem az alsó két sort, ugyanis a PDF-manuálban, ami az Asrock oldaláról letölthető, nem szerepel az USB Power On. Újabb alaplapoknál viszont igen.

    Nekem viszont bizonyos okból ez is egy vásárlási szempont, hogy távolról be tudjam kapcsolni a gépet.

    Eszerint ahogy sejtettem, illetve reméltem, a honlapra elavult PDF van feltéve. Kár, hogy nem frissítik rendesen, mert ezzel félrevezetik az embert. Mármint azokat, akik vásárlás előtt megnézik a dokumentációt is.

    Még azt nem értem egyébként, hogy régebbi alaplapokon jumper volt abból a célból, hogy bizonyos USB-aljzatok 5 Vsb feszültséget kaphassanak, ezáltal készenlétben is táplálva a rádugott eszközt (USB-PWR jumper).

    Újabb lapok leírását meg hiába nézem, nem látok ilyet. Ez azt jelentené, hogy vagy van néhány kinevezett aljzat (de akkor miért nem közlik, hogy melyik?), vagy mindegyik állandó tápot kap, de az viszont már sok lenne a tápegység 5 Vsb ágának, túlterhelhetné azt.

    Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

Új hozzászólás Aktív témák