Új hozzászólás Aktív témák

  • FeRRaR1

    őstag

    válasz radi8tor #8852 üzenetére

    De márka szerviz előtt tolass kicsit a hold felé ;]

    2ozzmexy

    Lehet már leírtam itt de mikor utoljára voltam M.o.-n az S80 V8-al, Angol rendszám, kocsi csillog ahogy szokott, rokonok / ismerősök között cikázunk lassan, határon vagy az alatt. Országút, 70-el megy a jóember buzifasz szépen megvárom az üres egyenest, index, akkora gázt adok vissza se váltott csak nyomatékból elkezd tolni szépen. Azonnal vissza vált mint ha Colin McRae reinkarnációját próbálnám megelőzni, és 110-ig nem engedett el. Ott is csak azért mert meguntam és lepadlóztam. Aztán a szépen megelőzöm majd megyek 90-el helyett lett 130-140 pedig tök nyugis voltam, beszélgettünk, tele a kocsi, rokonokhoz mentünk nem sietve...

    Vagy a kedvencem a szakadt rendőr astra a városban, 4 sávos, mióta utóljára ott voltam a buszvárót meg vagy 5 megálót áttették a külső sávba a padka másik oldalán lévő buszváróból. Jövök ki szépen nyugodtan a körforgalomból, lasú sáv, nem sietek, mögöttem 2-3 kocsinyira az astra a gyorsabb sávban, buszok előttem parkolnak, észreveszem, index, ezt az astra személyes támadásnak vette mivel mellém tolta, kereke a szaggatott vonalon, és húzta rám a kormányt rángatva meg mutogatva mint egy ideg beteg. Valahol le kell vezetnie a feszkót ha már az asszony nem hagyja neki miközben hamuzik a panel 10.-en a májkrémes konzervbe. Legalább is így képzeltem mikor megint lepadlóztam. Pont az nap volt mérés 5 helyen, 3 civil rendőrautó kamerákkal, kivezetőkön drónokkal meg rejtett kamerákkal ment a razzia. Nem lett belőle semmi de én voltam a hülye, nem kell hosszan nyomni a padlót 40-ről hogy nagyon gyorsra lóduljon. Nincs ott járda meg nem volt előttem senki de akkor is.

    Ez a kettő maradt meg a legjobban de volt sok kisebb is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák