Új hozzászólás Aktív témák

  • FeRRaR1

    őstag

    válasz Tsebacsi #16023 üzenetére

    Ilyeneket olvasva / hallva örülök hogy egy 4 házas zsák utcában lakok. Ahol a szomszéd 7-8 hónapot Olaszban tölt és visz néha a Ferrarival :DDD
    Utca végen meg az erdő tóval.

    Alapvetően nagyon jóban vagyok mindenkivel ahol most lakom, de nem nehéz mert pozitív emberek vagyunk és mind elég normális / komolyan dolgozó ember családdal.

    De pár hellyel ezelőtt, bérelt házban:

    Egy tapasztalat / tipp. A legtöbb ember bármit elvisel. De ha betörnek rejtve a wifijükre, és random leállítgatják, nem az egészet csak az eszközök felét mikor otthon vannak full random. Egy alternatív univerzumban lehet hogy voltak emberek akiket sehogy nem tudtak kitenni, ha nem volt víz akkor se. De mikor elment a net az eszközök feléről, de a másik felén volt lerázta őket a szolgáltató. 3 hét után takarodtak. Ügyeltem rá hogy online munka / tv / telefonalas közben menjen el. Egy laptopot szét is vertek. Nyilván nem ok nélkül, de mindenkinek meg lehet találni a gyenge pontját, és felépíteni egy 3 lépcsős stratégiát...

    De ez csak egy kitalált story, meg egyébként se hallgass rám, asszony szerint se vagyok normális. Nehogy kijöjjön értem a TEK a skoda kombival :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák