Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • havri1

    félisten

    válasz JOEPAPA #951 üzenetére

    Ha a 100e nem gond, én nem ilyen kategóriában nézelődnék a helyedben..

    havri

  • Wheelbarrow

    aktív tag

    válasz JOEPAPA #951 üzenetére

    Bizony a Concorde HD30 a hazai best buy ;)
    Nekem az M-Tech 069HD is tökéletes. Egy baja van, hogy ha a hideg kocsiban hagyom órákra akkor nekem a kép bal oldala egy darabig kicsit homályos lesz de ha fölmelegszik elmúlik. 720P-ben tökéletes még éjszaka is. Kicsit szaggat a felvétel de az a 25fps és az MJPG kódolás miatt van. (a HD30 H264 és 30 fps)
    A legtöbb kamera tudja, hogy készenlétben bekapcsolt mozgásérzékelővel fölvesz ha történik valami a kamera látómezőjében. A mozgásérzékelőt viszont menet közben tanácsos kikapcsolni mert csak gondot okozhat. Akkus felvételben az M-Tech verhetetlen, a hozzá mellékelt 600mA/h akkuval lazán fölvesz két órát. Mivel szabványos NOKIA telefon akku ezért vehetsz bele akár 1000mA/h akkut is ;)

    Nálam a Kingston kártyák semmiben sem működnek rendesen, a Sandisc Ultra általában jó, de előfordulnak gondok. Samsung az igazi ami nekem bevált. Az Overmax 02 nem szerette. Működött vele, de néha lefagyott és nem tartotta a loop időt. Az OV02 egyébként botrányosan szar, főleg a rögzített hang botrányos. Akkuidőben viszont tényleg tud 100 percet.
    Az Overmax Camroad01 azonban egy nagyon jó kis kamera. Magyar menü és 10 rugóért jó kép és hang. Az akkuja gyenge, max 20 perc és nem lehet írásvédetté tenni rajta a fájlokat. Átlag autósnak jó, de aki egész nap megy és menteni akarja az érdekes szitukat az tartson magánál tartalék kártyát vagy az érdekes fájt másolhatja tabletre vagy laptopra útközben. :D

    Úgy szereld be ha a kocsiban hagyod, hogy kintről ne virítson, mi van benne ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák