Új hozzászólás Aktív témák

  • Laci.M

    senior tag

    Sziasztok!

    Jelenleg egy GIT2 akciókamerát használok (mert miért ne, ha már úgyis megvan) autós menetrögzítőnek. Van autós módja, nappal jó is, de sajna este szinte semmit nem látni a felvételen. Gondolom a nappali fényviszonyokhoz van tervezve a kamera.

    Na most két út áll előttem:
    1. (Ezt preferálnám) Mivel úgyis le akarom sötétíteni a kocsit a tavasszal, így be kéne szereznem ígyis-úgyis egy tolatókamerát, és felmerültek lehetséges típusként ezek az androidos minden egybe gépek.
    [link] - ez csak egy a sok közül, nagy a választék

    2. Veszek egy másik kamerát ami sötétben is jobb képet csinál, ráadásul nem is ilyen feltűnő mint a GIT2, mert a céges parkolóban nem gáz, meg vidéken sem, de pesten ha járok mindig leveszem biztonságból... Ha jól olvastam itt az A119 a sláger, most Gearbesten 70$ az ára ha jól látom. Szokott olcsóbb is lenni?

    Na az első az mennyire járható út? Tolatókamera mint mondtam úgyis kéne, akkor már rááldoznám pluszba a menetrögzítő árát és akkor kijönne belőle egy teljeskörű androidos cucc, gps navigációval, zene lejátszóval, androiddal, mindennel.

    Értelmes keretek között árban rugalmas vagyok.

    Előre is köszönöm! :)

    [ Szerkesztve ]

    Aláírás

Új hozzászólás Aktív témák