Új hozzászólás Aktív témák

  • 2thletme2day

    őstag

    Na megjött a Viofo! Nagyon vártam már. Délelőtt beszereltem a kocsiba, délután és most este volt bevetésen először. A nappali felvétel egész jó. Ha épp nem nappal szemben autóztam és a tükröződés az üvegen nem takarta ki az autók rendszámát akkor szinte minden rendszám olvasható volt. Az éjszakai felvételről már nem sok jót tudok mondani. Alig látszik valami a felvételeken a nagy sötétségen kívül.

    Vissza akartam nézni a felvételeket amiket a két úton (munkába menet és onnan hazafelé) készített. A nappali felvétel elejétől a végéig megvan viszont az éjszakainak nagy része nincs. Indulás után pár percig van felvétel majd a registratorview nevű program pár percet ugrik (sárga részt ugorja át alul a kép alatt, nem tudom mit jelent) aztán megint van felvétel. Aztán felvétel vége, majd a következő felvétel, hogy itthon vagyok már majdnem és leparkolok. Lehetséges az, hogy amikor nem vesz GPS jelet a vevő akkor azt a felvételt nem rögzíti? Most este esett az eső, gondolom felhők miatt elveszthette a jelet. Holnap kipróbálom GPS nélkül.

Új hozzászólás Aktív témák