Új hozzászólás Aktív témák

  • netreg

    tag

    Sziasztok!

    Évekkel ezelőtt volt már egy gagyi fedélzetim, sokáig ment, aztán elfáradt, de soha nem volt rá szükség. Vacak felvételeket csinált még nappal is, szóval szerencse. Mondjuk egy epertolvajt fogtam vele...

    Nemrég előzés közben egy majom rám gyorsított, szóval kell a kamera!

    Hónapok óta szenvedek már ezzel a kamera választással. A bőség zavara, a több autó (mindbe kellene) és a legjobbak esetén is csapnivaló éjszakai felvétel minták miatt nem tudok dönteni.

    Néztem a "krém" Thinkware és Viofo dual kameráit is, de az éjszakai ott sem elég jó (csak a lámpánál közvetlen mögötted áll rendszáma olvasható), viszont cserébe dög drágák. Azt gondolom ezt el kéne engedni. Ha közel van, látom a rendszámot, ha távol, akkor nem, ennyi.

    A rendőrségi videókon (pofátlanítás) Miot láttam, hallottam jót Garminról és Cel-Tec-ről, Navitelről is. Az IIWEY, ThiEYE és még noname-ebb kamerák felvételi minősége még nappal sem igazán jó, hanyagolnám őket. Úgy általában, ha valamiről van jó néhány rossz vélemény is, akkor felejtős szerintem.

    Fontos:
    - Dual (első+hátsó) édesanyám autóját nyár végén egy útfelújításnál koccolták hátulról és elszelelt a csákó, ő meg az ijedtségben nem fotózott...
    - Automata felvétel indítás (gyujtásra)
    - Képminőség (éjjel is - rendszámok!)
    - Régi felvételek felülírása (kivéve a védettek!)
    - G-szenzor/vész gomb -> védett felvételek esemény esetén (az is fontos, hogy egy esetleges kocc esetén, ha az autó feszültség mentesíti magát, ne haljon meg történés közben a kamera, olvastam ilyet is az akku nélküli kameráknál.)
    - Max. 30-40e-es ár (mivel több kamerát kell vennem)

    Nice-to-have:
    - GPS
    - Polar filter
    - HW KIT a bekötéshez
    - Tükörre szíjazható kivitel
    - WiFi
    - Ajándék SD kártya

    Nem fontos:
    -Parking mode (nem hiszek benne, hogy pár nap alatt nem fog egy tetszőlegesen nagy akksit lemeríteni)

    Ajánljatok valami jót!

    Tele van a család Xiaomi telókkal, bírom a márkát, de nyitott vagyok másra is!

    [-o--o-> ......................<VOLVO 4 Life>..........................................................

Új hozzászólás Aktív témák