Új hozzászólás Aktív témák

  • shifty85

    tag

    válasz Upo #14166 üzenetére

    Szia!

    Látom neked is megérkezett! :) Nekem közben elment családon belül, de lett még vele 1-2 tapasztalatom! :))

    A parkoló mód bekapcsolt! Miközben a szélvédőről kapartam a jeget, rögzített! Pedig 2 napja állt az autó, akksiról működött, nincs direktbe kötve sehova, volt is pár mínusz kint, nem merült le. Szerintem van benne valami közelség érzékelő szenzor, ami alapján bekapcsol. Ezért lehet az, hogy az autó előtt kb. 1 méterre mozogva nem reagál rá... :F
    Amit te is írtál, hogy park mód bekapcsolva asztalról felemelve rögzít, az nálam is így volt, de a kocsiban nem mozgatod, ha leparkoltad... szóval kicsit érdekes a működése?! :)

    A rögzítésével nekem nem volt problémám, matrica, aztán mehet fel. A kamerához 2, GPS modulhoz 1 matricát kaptál te is, nem hinném, hogy gondot okoz, ha át kell raknod másik autóba. Alin amúgy vannak ilyen fóliák. :U

    Viszont! Akinek alis rendelése volt, annak jól jöhet! ;) Én megreklamáltam, a parkoló mód működését, videóval mellékelve, valamint a leírásban szereplő Night Vision hiányát... 15€ visszatérítést kértem rá, az eszköz megtartásával. 2 napon belül meg is érkezett a visszautalás. GPS modul ide vagy oda, nem tudja teljes mértékben a leírtakat...!

    Ár érték arányban nem rossz kamera, nekem nagyon hiányzott, hogy nem rögzít sebességet és koordinátákat, valamint, hogy ezt utólagosan sem lehet belőle előhozni! :(

Új hozzászólás Aktív témák