Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V8engines

    tag

    válasz EunosMiata #74158 üzenetére

    Szia!
    Köszi a képeket! Elképzelésem se volt hogy néz ki a fejtámlákba épített hangszóró. Ledöbbentem ezen. "Kézközelbe" nem láttam és nem is javítottam MX-5-öt.
    Érdekes megoldás. Ha jól látom előre felé néznek. Akkor gondolom ezeknek süllyesztettnek kéne lennie, a fej, kobak miatt. Ami benne van, már gondolom utólagos faragás. :F

    Na szóval, érdemben nem sokat tudok hozzászólni, lesznek tőlem okosabbak. Viszont az a fejegység tetszik. Már mint úgy értem, korhű. Én nem cserélném, jól megy hozzá. Meg ha a "gyáriasság" az utad. :K :C :R

    Ja BOSE! Az engem meggyőzött. 6-os Mazdákban szépen szóltak új korukban. A pár év szervizes időszakom alkalmával mindig belehallgattam, ha érkezett be olyan felszereltséggel a műhelybe. :)

    [ Szerkesztve ]

  • #99254784

    törölt tag

    válasz EunosMiata #74158 üzenetére

    Szia!
    Esetleg egy Focal Ibus 2.1 ha már az anyagi része nem riaszt vissza és nem igazán adtak semmi ötletet (vagy valami hasonló)? Beépített erősítős vékony mélynyomó, magas jelszintű bemenettel is rendelkezik, rá lehetne kötni a gyári fejegyéget. (Bár az RCA-val biztos minőségibb lenne,de az általad említett Pioneer erősítőre is írták, hogy inkább az RCA a nyerő a jel szempontjából.) Kicsivel több mint 7 cm a magassága, ülés mögé/alá be kellene férnie. Plusz van 2 erősített kimenete(1x75 W+2x55 W összesen), amivel egy normális szettet is meg lehetne hajtani. Egyes helyeken első hangszórókkal szettben is árulják. Egy ötletnek talán megteszi...
    Abból az utólagos fejtámla hangszóróból is biztos szól valami, de elég akkusztikai rövidzárnak néz ki a beépítése... Kütyüdoktor sem adott túl sok választ ha jól láttam.

Új hozzászólás Aktív témák