Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Roxeus

    tag

    válasz s4tch #8203 üzenetére

    Köszönöm, elgondolkodtató, és nem kicsit hasznos hozzászólás. Zenei téren nagyon sokféle zenét hallgatok, az elektronikuson át a rock-ig, d'n'b, némi chill-t, és tiphop-ot kedvem szerint. Az tény, hogy jó lenne meghallgatni az én "szerény" rendszeremben a két erősítőt, és úgy saját füllel is hallanám a különbséget. Mikor jársz a közeljövőben Pesten? Bár már gondolom kiszerelted a Jr.-t ha a Pro megérkezett... :)

    A nálad lévő GTO erősítő csak próba erejéig volt a kocsidban? Milyen zene (vagy stílusban) lett összehasonlítva a kettő?

    Illetve a fejegységet is cserélni kellene, ez még a régi kocsiból lett átmentve, és még RCA kimenet nélküli. Gyanítom, hogy ha a belső erősítőjén keresztülmegy, és úgy alakítom vissza RCA-vá, akkor jópár részletet veszítek...

    orbano:
    Szerintem elnézek arrafelé, nyáron voltam egy ilyen "mélygarázsos találkozón", egy sráctól vettem a Kicx csipogókat a másik kocsiba. Mettől meddig és merre lesz? :)

  • orbano

    félisten

    válasz s4tch #8203 üzenetére

    azt azért tegyük hozzá, hogy bizonyos szintig a pio-junior lánc is "dögös", meleg hangú, nem véletlenül raknak hozzá olyan kábeleket ami a mélyből kicsit elvesz. persze nyilván ez más léptékű dolog, mint a jbl/micro párhuzam.

    Roxeus: lurdy mélygarázs (nyáron kint), péntek este 8-9 között szállingóznak ki az emberek. innen fellelhető ott GZs és/vagy Hugi0, néha Az-X, Uzmany, talán majd &rew is előtolja a képit, nagyon eltűnt :)

    ha lejössz, egy közepesen szarul belőtt junior 4.300-at hallhatsz egy jr mély és proxt2 társaságában, egy jr 1004-es támogatásával, rsII-ről hajtva. lényegében azt amiről s4tch is beszélt.
    amúgy egy nagyon baba kis erősítő. nyilván van sok más jó erősítő is, nyilván vannak hiányosságai, de ahhoz drága dolgok kellenek köré

    egy szó mint száz gyere hallgatózni, addig ne vegyél semmit :)

    A vér nem válik VAZZE!™

  • hugi0

    őstag

    válasz s4tch #8203 üzenetére

    "Egészen más a két koncepció, ami egy JBL és ami egy u-Dimension mögött van"
    - ez minden bizonnyal igy van.

    "Nekem egy JBL GTO 5 percig volt élmény, addig letépte a fejem, utána inkább nyűgnek éreztem. Ne érts félre, nem rossz az, de egyáltalán nem az én ízlésem."

    - de miert a GTO-t veszed tampontnak ?
    - egy GTi vagy Power szerias termekrol mar nem allitanad ugyan ezt.

    Szerkesztve: - vagy tan egy Crown ?

    [ Szerkesztve ]

    "Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

Új hozzászólás Aktív témák