Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bobace

    őstag

    válasz k-feri65 #13985 üzenetére

    ÓÓÓ, hát én nem gondolkozok ilyen "drága" dolgokban. Inkább a fokozatosság elvén csinálnám a dolgot. Elég sokat olvastam már a témában a héten, lassan majdcsak kiokosodok, de a fórum még mindig a legjobb támpont, sajnos sok mindenhez nem értek.
    Egy régebbi A4-es csomagtartóját céloztam meg. Szóval fokozatosság. Tehát kezdetnek egy mélynyomó lenne és erősítő saját magam által bekábelezve. A fejegységgel nincs bajom, az nem szorul cserére, azt tavaly cseréltem egy LG Lac7900Rn-re. Usb, mp3, BT, tud mindent amit szeretnék. A gyári hangszórókkal sem foglalkoznék egyelőre, két közép (nagy hangerőn szép méllyel) és két magas gyárilag, azt majd esetleg jövőre. Ez is a fő gondom, hogy csak nagyobb hangerőn élvezhető a zene dinamikája, én pedig kisebb hangerőn is élvezni szeretném már. Szóval kezdetben egy hibrid megoldás lenne, ami a legolcsóbban kihozható, tehát fejegység hajtja a gyári hangszórókat, és a másik erősítő a mélynyomót. Ettől függetlenül valami 4 csatornás erősítőt vennék, hogy ha lesz időm/pénzem/kedvem akkor átkábelezzem az első hangszórókat is ebbe.
    És hiába olvastam el mindent, a bekötéstől, az érzékenységig az esetleges kondizástól stbstb, ettől még nem értek hozzá. Szóval igazából konkrét típus ajánlatra van szükségem, olcsón (20-30k). Ha ennyiért semmit nem kapok, akkor mit lehet tenni? Azt olvastam, hogy a wattok nem érdekesek, inkább az érzékenység, milyet érdemes venni? Az akksim 65Ah-ás, azt kellene cserélni? A cél inkább élőzene, némi rádiózással, ahol azért elektronikus zene is van. Igazából nem prioritás a kocsiban a hifi, sokkal többet kell ráköltenem az egyéb szervizekre, csak szeretném, ha utazás közben kicsit duruzsolna a fülembe valami mély is, szóval nem az a cél, hogy messziről hallják, hogy jövök :) Kicsit sok a kérdés, de remélem többre is tudsz válaszolni.

    [ Szerkesztve ]

    Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

Új hozzászólás Aktív témák