Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    válasz MunezXBK #61915 üzenetére

    ennek örülök :D

    próbáljam meg a fejen azt a "régi" trükköt, hogy az rca külső részéről érintsek hozzá a fej házához kábelt? vagy az erősítőn szakadhatott meg a test?

    mondjuk nem értem, hogy hol és hogyan szakadhatott meg stb. mert direkt figyeltem arra, hogy áram alatt ne legyen kihúzkodva meg nehogy hozzáérjen valamihez

    azt hogyan lehet kifürkészni, hogy fej vagy erősítő oldal a ludas?

    lehet akár az erősítő LP HP OFF potmétere is a ludas? mert ugye az most átkerült az összes OFF állásra... igaz "megmozgattam" a tesztelések során, hogy nem-e az a baj, de nem változott semmi

    mondjuk azon meg megint csak csodálkozom, hogy ugye a magasból jön a pattogó hang.... ha csak az van etetve akkor semm, ha bedugom a mélyközepet IS akkor pattog, ha csak a mélyközepet akkor az nem pattan.... lehet, hogy olyan a frekije a zavarnak, hogy csak a magas tudja megszólaltatni? :) vagy én ezt nem értem

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák