Új hozzászólás Aktív témák

  • muci07

    tag

    Sziasztok! Teljesen új vagyok autóhifi terén, úgyhogy nem akarok makacskodni, meg önfejűsködni, szóval inkább segítséget kérek, nem akarok melléfogni :D
    Szóval. Adott egy Peugeot 206-os autó, amiben még teljesen a gyári hangrendszer van (a fejegységet kivéve, mert azt már lecseréltem egy Pioneer-ra). Most a hangszórókon a sor. Szeretném lecserélni a gyári 4 hangszórót (elől 2 16,5-es, és hátul 2 13-as a gyári). Úgy gondoltam, hogy lecserélem a gyári méretek alapján. Szóval előre marad a 2db 16,5-es és hátulra a 2db 13-as. A keret amiből gazdálkodok erre a négy hangszóróra ~30k. Ki is néztem ehhez megfelelően előre és hátra és ehhez kérnék véleményt, vagy valami segítséget, hogy jól választok-e, vagy nem?! Esetleg valaki valami mást ajánlana, akkor nagyon szívesen meghallgatom. :) Később még szeretnék majd egy kis mélyládát, hogy szépen szóljon, legyen egy kis basszus, de nem kell akkora, hogy lebontsa az autót, mert nem vagyok ilyen vadállat :D Na mindegy, nem húzom tovább a szót, belinkelem a hangszórókat amit én néztem, és a válaszokat előre is köszönöm! :)
    16,5-es előre
    13-as hátra

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák