Új hozzászólás Aktív témák

  • kigoi

    senior tag

    válasz Daywalker #43538 üzenetére

    Köszi.
    Látom nálad is ez a sz@r mintás műanyag van és ott is rácsozva.
    Attól féltem én is kivágásnál hogy majd a rácsrésze hogy fog kinézni.
    Szerintem jól össze applikáltad a gyűrűt a műanyaggal,én még a helyedben a maradék rács részt is bekenném hogy sima legyen.

    runner 125

    Van akusztikai is persze,vissza vesz a hangból ha panel mögött mélyen zenél plusz ha nincs megdöntve akkor nem is hallani annyira főleg a magasabb frekvenciákat mivel ugye minél magasabb annál irányítottabb is és ha a bokádnak zenél az nem jó.
    Pap Zsolt nekem azt mondta még kiemelés előtt fél aktív rendszeremnél mikor hallgatta hogy kb alig lehet hallani a bal közepem,feltétlen szedjem ki onnét.
    Mikor aktív lett a rendszerem akkor a jobb oldali mélyközepem -4dB -es halkítással jobban hallható lett már a bal közepem.

    shteer

    17-18mm a döntés benne.
    Attól nagyobbhoz már 3 mdf gyűrű kellet volna mert így is a hangszóró felső perem már vissza tér a panel síkja mögé,plusz akkor elég szépen be lógna a lábtérhez is ami rács nélkül annyira nem jó.

    Most készült el a másik oldal is de még új hangkalibrálást és finom hangolást nem végeztem rajta de bízok benne hogy sokkal jobb lesz a végeredmény.

Új hozzászólás Aktív témák