Új hozzászólás Aktív témák

  • Coyot

    őstag

    Sziasztok Urak!

    Tervezek valami kis zenei upgrade-t mivel egyre több időt töltök a volánnál így akutális egy viszonylag jó autohifi beszerzése.
    A rendszer összetétele:
    - fejegység
    - komponens-szett az első ajtókba (16,5cm - azt hiszem ekkora kell nekem + csipogó)
    - 4 csatornás erősítő (2 csatorna hidalva a subnak +2 a komponens szettre)
    - mélyláda

    A fenti lista lenne a végcél. Ez több lépésben tervezem megvalósítani hogy ne verjek rá egyből 100-150k-t, inkább ahogy tudom darabolnám a cuccok beszerzését.

    Első körben egy fejegység kellene. Azt nem tudom egyáltalán létezik-e olyan komponens szett amit tudok hajtani fejegységről, de később az erősítővel is rendben lesz (nyilván ekkor lesz csak igazán jó), mert akkor fej+első hangszórókkal kezdeném.

    Erősítőből szerintem valami használt darab lesz kölcséghatékonyság miatt, de egyáltalán nem tudom milyen típus milyen paraméterekkel kell majd.

    És a legjobb rész a sub: egy passat kombim van, de ennek ellenére sem szertném hogy helyet foglaljon a csomagtartóban - szükség van a helyre. Erre találtam egy ilyen megoldást: [link] Hely alapvetően lenne ott hátul, de nem tudom mennyire jó ha az autó legvégében van a sub?

    Tehát a kérdésem annak aki nem olvasta el ezt a sok maszlagot:
    - milyen fejegység ajánlott max 40k-ért + hozzá való komponens szett amit egyenlőre a fej fog hajtani később erősítő ?

    Fejegységgel kapcsolatos elvárások:
    - SD kártya
    - iPhone-ról zene lejátszás
    - USB port elöl
    - BT kihangosító - értelmeszerűen halkítsa a zenét ha csörög a telefon tudjam felvenni egy gombnyomással, ne kelljen telefon után matatnom.
    - esetleg cd ha van nem hátrány de nem is létfontosságú.

    Nagyon köszönöm ha elolvastad, főleg ha segítesz is :R

    [ Szerkesztve ]

    Má' nem

Új hozzászólás Aktív témák