Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • more

    tag

    Sziasztok,

    Talán ez a leginkább témába illő topik, ha tudtok jobbat légysziíves irányítsatok át.

    Asszem igényel némi magyarázatot a kép.
    Szóval ez egy bevásárló kocsira épített hordozható hangfal rendszer.
    Egy autó rádióval két pár hangszoróval és egy mélynyomóval, autó aksiról meghajtva.
    Most egy kicsi autó rádió hajtja meg úgy, hogy a mély és a két kicsi egy csatornára van kotve a másikon pedig a két nagy hangfal.
    Az egészet szeretném fejleszteni, arra gondoltam, hogy a két kis hangszoró helyett beszerzek két kicsit nagyobbat, de nem tudom milyen tipust lenne érdemes, akár a nagyokat is hajlandó vagyok lecserélni ha azt mondjátok azt lenne érdems, azok nyolc ohmosak, gondolom ez nem túl jó...
    Akartam venni erositót is a rádió mellé, de tobben azt tanácsolták inkább vegyek egy nagyobb teljesitményü rádiót, mert az erositó nagyon gyorsan leszivná az aksit. Tudtok tipust ajánlani, az lenne jó,ha valahogy rá tudnék kotni minél tobb hanszorót. A mélynyomó két membránja külon van kivezetve, theát lényegébe az is két hangszorónak számít.
    Milyen rádiót és milyen hangszorókat javasolnátok.
    A keret max 50. Ha bármi kérdésetek van ami segit a tanács adásban mondjátok.

    Koszi

Új hozzászólás Aktív témák