Új hozzászólás Aktív témák

  • attila666

    tag

    válasz Joe fiú #20155 üzenetére

    Tettem fel néhány képet, amiket a beszerelés közben készítettem: [link]
    Próbáltam a magasakat úgy elhelyezni, hogy egymásnak szembe nézzenek, a jobb oldali van egy picit a sofőr felé fordítva. Ajtószigetelést végül úgy döntöttem, hogy ebbe az autóba nem teszek, majd a következőbe. Így is 4 napig szenvedtem az egésszel, 1 fúró és egy kézi fűrész állt rendelkezésemre :D . A szettet 80Hz-nél levágtam az erősítőn. Megpróbálok játszani a gain-el, hátha javulni fog (a szett félig van feltekerve, a mélyláda kb. 3/4-ig).

    Egyébként van valamilyen viszonylag olcsó és jó mélyláda amit ajánlani tudtok? Eddig egy SAL SQP 2540 volt egy szubcsőbe berakva, tegnap kaptam kipróbálásra hozzá egy gyári dobozt (SAL WRC 10), sokkal jobb hangja van a dobozban, de nem tudom, hogy meg-e vegyem hozzá a dobozt. Nem tudom, hogy zárt vagy reflex lenne-e jobb, elég kicsi a csomagtartó, jobb lenne minél kissebb és érzékenyebb, mert az erősítőm 100W-ot tud RMS-ben. Ötletem sincs, hogy hova tudnék menni meghallgatni más ládákat. Ez a SAL a gyári dobozában eléggé meggyőzött, de tudom, hogy csak addig, amíg nem hallok jobbat :)

Új hozzászólás Aktív témák