Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • d4d

    tag

    válasz jozsi252 #42752 üzenetére

    Pesti átvétel se jó, vagy csak nagyon korlátozott időben majd valamikor december közepén megyek át pesten legközelebb :D. Ja sok helyen eleve 990 a GLS futár vagy még olcsóbb egy postapont, pick pack pont vagy bizonyos érték (ált. 10e felett) nem számolnak már fel külön postaköltséget. Bár ezt neked már említettem, de azért is nem a közvetlen forgalmazótól vettem az interior cleanert se, mert náluk is 2200 vagy valami ilyesmi csak a szállítás plusz több mint 3 ezerrel volt drágább maga a szer is és nekem kettő kellett.. szóval nanocare-nél meg 10e felett nincs szállítási költség (alatta elvileg kuponnal is megoldható ugyanez). Érdekes módon néhány napon belül rádobtak plusz kétezret a beltér tisztítóra, nekem még 5990 volt néhány hete most meg 7990 és ráadásul ez a BF ár. Azért majd rákérdezek hogy ezt mégis hogy... és azért nem 1-2e ftról van szó, mert a két beltértisztító 10500ft-ra jött ki eddig, ennyiből kézben volt a nanotól rendelve. A carcleannél ugyanez kb 20 ezer ftból állt volna meg.

    Visszatérve a 2 éves szavatosságra, nekem Nanolexes Ákos azt mondta telefonban, hogy ezt csak ők teszik rá vmi magyar szabályozás miatt, a gyártó részéről nem jelölnek ilyesmit a flakonon, úgyhogy nem biztos hogy ez a 2 év olyan kőbevésett időtartam, ettől függetlenül a tapasztalat az hogy friss árujuk van és a németeknél is Ákos elmondása szerint folyamatosan, heti szinten folyik a gyártás, nem hiszem, hogy nagyon raktároznának. Nyáron rendeltem akkor is 1-2 hónapos cuccokat kaptam, mostani rendelés (igaz a csere után) pedig két októberi és egy augusztusi jött. Pont a beltértisztító volt októberi, ha tudom hogy drágul, lehet még egy harmadikat is kérek és akkor jó időre le van tudva ez a téma.

    elemlampa.blog.hu

Új hozzászólás Aktív témák