Új hozzászólás Aktív témák

  • d4d

    tag

    válasz weres78 #34245 üzenetére

    Viszonylag sűrűn mosom azzal nincs gond. Szerencsére van egy nagyon jó mosó a közelben, rendes nyomás van a pisztolyokban, jó az előmosójuk, van ozmozisos akármilyen (tiszta)víz is öblítéshez. Azért írom zárójelben, hogy tiszta, mert pl a Mol kútnál ahol korábban megfordultam, az öblítővízben volt vmi adalék, nem tudom valami száradást segítő szar? ki tudja, de szépen összeszarta az egész autót, csupa apró fehér pötty lett mindenütt.. na mindegy szóval, onnan kb 400 méterre van egy bevásárlóközpont, oda át tudok gurulni. A mélygarázsban árnyékban is vagyok és az utcához vagy akár az udvarunkhoz képest jóval kevesebb a por vagy ilyesmi ami problémát okozhat. Itt nyugodtan lehet dolgozni egy félreeső sarokban, pláne hétköznap amikor alig van mozgás. Jók a fényviszonyok is. A mosóban is lenne hely csak az a rész már nem fedett. Lényeg a lényeg, a Black Out mellett ez is kelleni fog. Amire most vissza akarok térni az az Autoglym beltérsampon, ezt is szeretem, az illata jobb mint az ipari verziónak. Nem azt mondom, hogy ezzel kell kitakarítani a komplett autót, mert ahhoz kicsit drága lenne, de ha már tiszta, akkor onnantól kezdve a rendszeres karbantartó takarításhoz sokáig elég ez az 500 milis flakon is.

    elemlampa.blog.hu

Új hozzászólás Aktív témák