Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bandit21

    addikt

    Üdv mindenkinek. Érdekes a téma, engem 30 felett érintett és duplán, sőt igazából négyszeresen. Duplán mert szülőként és személyesen is. KB párhuzamosan derült ki szép lassan a 3 gyermekemrol hogy különböző módon érintettek. 34 évesen meghallgatni hogy a Fiam ha nem foglalkozunk ezzel, (és valószínűleg akkor is ha igen) milyen felnőtt lesz úgy, hogy gyakorlatilag engem ír le a szakember elég megrendito volt. Ezzel párhuzamosan állás keresés miatt látni akartam a Mensa Facebook állás kereső zárt csoportját amit csak tag láthat. Elmentem írtam egy tesztet és tag lettem. Ez is sok mindent magyaráz. A filmek viccesek is pl Agymenok, de más pl megnezni így a Lesz ez még így se-t. Korábban nevettem rajta most sirni tudnék. Viszont van egy kulcs nálam ahhoz hogy a gyerekeimnek le forditsam a világot. Amikor vizsgálat van elég annyit mondani hogy apa mensa tag. De sose elismeroen néznek. Jobb lenne normálisnak lenni. Ami meghatározó meg hogy látom hiába egy név, ez spektrum zavar, tehát 200 auti tünet bol különböző 10 van a kicsikben és nyilván az összes hozzánk hasonlóban. Ezért nem lehet általánosan sem megítélni. Érdekel mi van másokkal mert segít megfejteni a világot.

    [ Szerkesztve ]

    regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

Új hozzászólás Aktív témák