Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szamuraj

    tag

    válasz mittudjam #9982 üzenetére

    Tehát nem indítja a moncsit?

    TFT moncsid van gondolom?

    Próbáld a monitort ármtalanítani és menni fog(gondolom).

    Ne sirj.... éld az életed!

  • szamuraj

    tag

    válasz Balinov #34050 üzenetére

    Az ipon nekem se játszik már.
    Ha egyre gondolunk.

    Ne sirj.... éld az életed!

  • szamuraj

    tag

    válasz MATEO6600 #34188 üzenetére

    Érdekességként.

    Ati párti vagyok és maradok mert az a tuti!!!!

    Tisztelt Ipon computer!

    Levelem tárgy egy garanciális VGA (2-es számú link)
    1 . http://www.ipon.hu/webshop/product/sapphire_hd3870_512mb_gddr4_lite_pcie/27405

    A feljebb linkelt VGA-t rendeltem,helyette ezt kaptam.
    2 . http://www.ipon.hu/webshop/product/sapphire_hd3870_512mb_htd_lite/27098

    Enyhén meg lettem csonkítva(anyagilag) ez még nem is olyan vészes,de sajnos a termék meghibásodott az első 3D-s alkalmazás indításakor.
    Telefonos egyeztetés során megbeszéltük,hogy a 30.-i rendeléssel küldenek egy lehívót(vagy mit) sajnos a futárnál nem volt semmi és nem tudott
    semmiről így a garanciális termék nálam maradt .

    Ezúton kérem gyors korrekt intézkedésüket.

    Sajnos a futár nem visz csere terméket az később érkezik meg Önhöz ,mert ahogy beérkezik hozzánk ugy egy tesztet le kell futtatnunk a terméken ! Ha nem adta át a futárnak ugy tudunk küldeni holnapi napra egy ujabb futárt a gyors ügyintézés végett !

    Nem jött futár a termékért.

    Átadtam volna csak telefonos megbeszélés során úgy egyeztünk,hogy gar futár érkezik ha már így egyeztünk nem akartam keverni.
    Nehogy az legyen,hogy 1350ft -t küldöm, önök meg gar futárt küldenek feleslegesen.
    A garanciás termék nálam van várom futár érkezését a holnapi napon.

    EZ igy szép és jó!!

    DE!!!

    Tisztelt Ipon computer!

    A múlt hónapban vásároltam önöktől egy VGA-t.

    http://www.ipon.hu/webshop/product/sapphire_hd3870_512mb_gddr4_lite_pcie/27405

    Valójában nem is ezt rendeltem,de ez most nem számít.

    Garanciában vissza küldtem VPU recovery hibával,fagyásokkal és érthetetlen újraindulásokkal.

    A terméket hibátlannak minősítették és címemre megküldték.

    Munkatársuk elmondása szerint 3dmark-al tesztelték.

    Igen 3dmark 2006 DX9 alatt nem is produkál hibát,viszont valódi játékok alatt igen.

    Ezek után arra következtetésre jutottam,hogy a 3dmark minden teszt után betöltési(load)szünetet tart és ez alatt a hőfok valamennyire optimalizálódik.

    Például a Frontlines_Fuel_Of_War játékban 1 óra tesztelés után sem észleltem semmi hibát valószínűsítem,hogy nem terhelte meg igazán a kártyát.

    Az eredeti órajelen(777/1126)rendszeresen fagy,újraindul!

    Amihez majd egy óra 100%-os terhelés kell(magas felbontás,élsimítás bekapcsolása mellett).

    Alul órajelezés után 650/1000mhz-nél a fagyások,újraindulások megszűntek a vga stabilnak mondható.

    A szóban forgó hardware minden bizonnyal túlmelegszik.

    A teszteléshez használt Hardware :

    FSP Blustorm II 500W

    GIGABYTE GA-EP35C-DS3R

    INTEL Core2 Duo E8200 2.66GHz 775 BOX

    SAPPHIRE HD3870 512MB GDDR4 Dual Slot PCIE (ez stabil 2008 01 03)

    SAPPHIRE HD3870 512MB GDDR4 Lite single slot PCIE (AZ Ipon-ban vásárolt)

    Adata DDRII 800Mhz 2x2GB dual

    SAMSUNG 320GB 7200rpm 16MB SATA2

    A gép az első VGA-val stabil viszont a másodikkal nem(az említett eredeti órajelen) tehát a különbség csak a VGA hűtése.

    Várom válaszukat.

    Tisztelettel: Marton Krisztián

    T.Vásárló !

    Természetesen több órás 3d mark teszt az ilyen túlmelegedési hibákat reprodukálja ,ha valamilyen oknál fogva Önnél mégis fent áll ez a hiba akkor előfordulhat ,hogy maga a házba van akkor hőfok hogy nemtudja lehüteni a levegőt igy a kártyát se , mindeképpen javasolt egy házhütő beszerzése ami keringteti a belső levegőt !
    :F :D :D :D :((

    Tisztelt Ipon!

    Mint már írtam nem reprodukálta a 3dmark 06(magyarul nem hibázott).
    Természetesen nagyméretű szerverházat használok és a tesztek megkezdése előtt leszedtem az oldalát mivel VGA-t kellett cserélnem.
    A tesztek alatt nem volt visszarakva ház oldala!
    A mellékletben szereplő házat használom 3db ventillátor dolgozik benne (kicsit sértőnek érzem,hogy amatőrnek néz).
    Még valami vista oprendszer alatt is teszteltem ott még siralmasabb a helyzet textúra hiba hegyek majd fagyás.
    Tisztelt Répás Tamás tudom hogy mennek dolgok soha semmire nincs idő végeláthatatlan meló nem akarok kötekedni,de garoztatni szeretnék és nem lerázósdit játszani.
    Kérem hívjon fel 06 70 553 4901 remélem megtaláljuk a megoldást és nem kell fogyasztóvédelemhez fordulnom.

    Nahh és ezek után nem létezem számukra,nem válaszoltak.

    Ne sirj.... éld az életed!

  • szamuraj

    tag

    válasz MATEO6600 #34225 üzenetére

    Remélem valami csoda folytán nekem is válaszolnak majd egyszer.

    [ Szerkesztve ]

    Ne sirj.... éld az életed!

Új hozzászólás Aktív témák