Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • Telefunen

    őstag

    válasz Kicsizso #3059 üzenetére

    Érdemes a legújabb driver-t használni -előtte azonban a Programok hozzáadása/eltávolítása listából szépen uninstallálni az előzőt és utánna telepíteni az újat.
    A lapodról pont azt írják hogy 210-es FSB felett nem szeret postolni, de windowsból már kezesebb, javaslom olvasd át ezt: [link] -mindjárt az első hozzászólás elég hasznos lehet neked. A 7100 tényleg kicsit karcsú, de ugye 754, ráadársul csak sempron.. tehát eleve olyan 8000 a cél gondolom (bár a 7100 az nem 8000 szóval igazazad van)

    Hopp: ezt is a lapod topicjában találtam: ''BIOS-ban,210-es FSB felett fagyás ellen keress olyan opciót,hogy Thermal Throttling.tedd disabled-re''

    [Szerkesztve]

  • Bubanc

    aktív tag

    válasz Kicsizso #3059 üzenetére

    Szia!

    Ez az eredmény nagyon is reális, még nem is rossz szerintem egy ilyen procival :C
    Nekem A64 3200+@2420 csinál 8800 körül tehát még ez sem hajtja ki a kártyámat most tervezem a c2d-re váltást :R
    Tuning, hmmm procit nezd meg meddig bírja, majd ahol már nem stabil onnan vegyél vissza 10 Mhz-et. 754-nél nagyon fontos a memória. Próbáld meg milyen időzítéseket bír és a legjobban használd. Talán ki tudsz csikarni a configodból ~8200 pontot.. de ez a max szerintem. Ha azt szeretnéd, h a kártya is menjen ahogy kell cserélj rendszert :DDD
    üdv

    AMD for(n)ever s754, a világ már csak ilyen, nem lehet bárhova bármit bedugni...

Aktív témák