Új hozzászólás Aktív témák

  • diegho

    nagyúr

    válasz miresz #14575 üzenetére

    Leírtam: szerkesztek képet, digitalizálok, stb és video szerkesztés is megy néha. Mindez a munkám miatt, azt pedig ugye nem kell elmagyarázni, hogy ezekben mennyivel gyorsabb egy i5, mint bármilyen AMD? Én sem értem azokat, akik AMD-t vesznek, számomra használhatatlan az összes processzoruk, mondom ezt úgy, hogy teszteltem az X4-et és az i5-öt is. Én úgy szoktam mondani, hogy mindenki azt vesz amit akar, vagy amire pénze van.
    A csak szintetikus tesztes mellébeszélést pedig mindig az szajkózza, aki még sosem használt egy normális SB procit saját gépben legalább 1 hétig. Az intel pedig azért kerül ennyibe, hogy te megvehesd olcsón az amd-t, mert az intel olcsóbban gyártja le a procijait, tehát megtehetné, hogy az amd árán adja, de akkor mi lenne? Amd becsődölne és lenne egyeduralkodó a piacon az intel 1000$-os procikkal. Természetesen ezt törvény szabályozza, hogy ne történhessen meg. Örülni kell, hogy vehetsz olcsón processzort és nem kell azokat szapulni, akiknek a drágább kell. Téma itt le is zárható, mert nem ide való.

Új hozzászólás Aktív témák