Új hozzászólás Aktív témák

  • Bluegene

    addikt

    válasz hackeeeee #9092 üzenetére

    jó akkor mérd le most az E5200-zal az FPS-t, és mérd le majd az E8400-zal az fps-t

    minnél nagyobb a felbontás annál inkább a videókártyát terheli le(az korlátoz, ezért is írtam a 800X600-zat mert ott kijön a procik közötti különbség, 1280-ba már nem olyan markáns, 1680-ba sztem alig-alig), tehát elképzelhető hogy marginális fps javulást fogsz érzékelni ;) [link]
    láthatod hogy a crysis tesztnél a 800X600 mediumba mérhető ki különbség(az erősebb procik többet adnak), 1280ba pedig már semmi FPS különbség sincs(34-36 hibahatár), 1680-ba még annyi se lesz :DDD

    azonkívűl kábé 5 ezer ft-tal drágább egy tisztességes négymagos(Q9400)

    Na meg igen, ahhoz olyan lap is kell, hogy kinyisd a 4 magot, az sem 100%, hogy hibátlan is lesz a legtöbb lap tudja és nem drágábbak a többinél, van egy hely a ph-n ahol előre letesztelt, garantáltan négymagosítható X2-ket vehetsz 24Kért

    mind1 sztem nem fogsz gyorsulást tapasztalni, wolfdale ez is az is, kétmagos wolfdale ez is az is alapvetően, az hogy 2 helyett 6 mega a cache attól se várj egetrengető gyorsulást, legtöbb esetben átlagosan 5%-ot javul

    [ Szerkesztve ]

    Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

Új hozzászólás Aktív témák