Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • liszi70

    nagyúr

    válasz thyeby #25851 üzenetére

    "Hidd el, hogy ez a gép hibája."

    Persze, mivel valóban nem derékszög a lap és talp síkja, így a gép valóban nem tökéletes, tehát a "gép hibája". Én csak arra kívánok rávilágítani, hogy kenheti a hajára majd azt is, ha derékszög lesz, mert úgysem fogja tudni azokat a feladatokat pontosan elvégezni vele, amikre számít.

    "De nekem ennél azért "derékszögebbet" vág a legjobban széthugyoztatott gépem is."

    Én is tudok produkálni olyan vágást, ami tökéletesen derékszög lesz, de csak vadi új lappal, és folyamatosan figyelt, kontrollált vágással, de egy göcs se legyen benne, mert az már félreviszi, meg ívet se kelljen vágni vele, mert az is. :)

    "Ettől függetlenül én őszintén drukkolok neki, hogy ez a problémája "kerüljön megnyugtató megoldásra""

    Természetesen én is, de szerintem (fellépése határozottságának függvényében) előbb-utóbb kap egy másik gépet, ami majd a másik irányba fogja ferdén vágni a 4 centis tölgyet. :DDD

    Én a küldözgetés és bosszankodás helyett a vastag anyagok egyenes vágását egy jó körfűrésszel oldanám meg, de nem vagyunk egyformák. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák