Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thyeby

    őstag

    válasz jimy_l #10362 üzenetére

    Egy jó hír, egy rossz.
    1525-ös 6mm nyírt legolcsóbban 2800-ért tudtam venni. Ölég sokat elhasználok. Két vevőmet kell aznap kiszolgálni. Egyet Pesten az M0 mellett, egyet Visegrádon. Majdnem fullig tele lesz a kisautó. Úgy kalkuláltam, hogy 30-40 perc alatt biztosan letudlak, mert a hídtól 10 percre van a műhelyed. Át kell gondolnom. Nagyon érdekel. Kurvanagyon.
    Mennyi idő lenne ez az Erdértes procedúra alles zusammen? A messzebbik boltom 5 kor bezár, a pestivel lehet, hogy tudnék egyezkedni, hogy csak este viszem az árut a lakására.

    Nem számolgatom most, hogy a 220-asból hogy jövök ki, mert szerintem nem érdemes. Elég lesz a 150-es. Megmérem a két kocsit, melyikbe tudnánk kevesebb vágással betenni, de szerintem mindkettőbe táblánként 2 vágás kell. (Ahh, nem! A pirosba már vittem az 1525-öst egy vágással.)
    Azért nézz utána a dolognak, mert én már kértem egyszer az Erdért-től árajánlatot, és a Nati bázis ára nyert. (Persze az Erdért orosz lemezt is forgalmaz - ennyire aprópénzért szerezné be?)

    Van Iveco-d? :C

    Ja, mégvalamit!
    Nekem számítanak a tizedmilliméterek is a vastagágánál, ugyanis a szűk feléből alabárdpenge készül, és azt a domino-val szerelem. 5,9mm már kevés. 6-tól 6,3-ig príma, 6,5 már sok. Befér a hatos csapfuratba, de akkor 20 alabárd után már vízhólyagos az összes csülköm. A többi vastagsága tök mindegy.

    És mivel felezzük ketté? Dekopírral? Abba a rúdcsapágyas makitádba biztosan nem fér be, pedig azzal jó gyorsan menne a dolog. Ha jól emlékszem, valami 80 cm-t mozog.

    Mamma mia Anna bela! Ilyen occó pénzért még válogatni is lehet?

    [ Szerkesztve ]

    Több fa van, mint asztalos!

Új hozzászólás Aktív témák