Új hozzászólás Aktív témák

  • KaraDani

    addikt

    válasz mdk01 #55163 üzenetére

    Így nem, kifejezetten furcsálltam, hogy mindenhol látszik felejbb a festés, sehol nem látok olyan részt, ahol látszana, hogy szétjött. De szemre fent rendben van és ahogy haladunk lefelé egyre szélesedik az ajtó. Megpróbálom majd még ma értelmesen végigfotózni. Nem egyik napról a másikra történt. Augusztus elején lett berakva, 3-4 hete volt először talán, hogy szorult picit nyitáskor, aztán egyre jobban, aztán nem lehetett viszsacsukni, de itt még csak miliméterekről beszélnük, először nem is jöttem rá, hogy maga az ajtó a ludas, nem a tokkal an valami. Aztán a héten vettem észre, hogy láthatóan szétcsúsott már és 1 centivel szélesebb alul mint felül.

    #55162AxBattler : Nincs túl sok tapasztalatom ajtókkal, de ez elég nagy probléma szerintem. Ha nem kerti faházba került volna biztos inkább műanyagot veszek, de a "dizájnra" mentem sajnos. Amúgy amíg nem volt vele baj, addig rendben volt. Ha veszel arra készülj, hogy legyen azonnal zárad hozzá, mert bezárva tárolják. Ne járj úgy, mint mi, hogy vakarjuk a fejünket, hogy miért nem tudjuk kinyitni :)

Új hozzászólás Aktív témák