Új hozzászólás Aktív témák

  • kavalkád

    aktív tag

    válasz thyeby #46061 üzenetére

    ne másítsuk meg a történelmet és főleg ne keverjük össze ki-mit írt, mivel visszaolvasható.
    én nem rugózom rajta, azt magyarázom, hogy a te tapasztalataidnak semmi köze ahhoz, hogy ez a bolt outlet. olvasd vissza amiket irtál. először jött egy nagy monológ, hogy az outlet zsákbamacska, és a utolsó kommentedet is így zártad:
    "És én mindezt nem azért melegítettem újra, hogy fújolhassak, hanem azok javára, akik csak jót és csupa jót remélnek egy outlettől."
    ebből az jön le nekem, hogy te eldöntötted, hogy minden outlet rossz, ámen, szíved joga, de az eredeti kérdező erről az egy adott boltról kérdezett, nem pedig arról, hogy milyen tapasztalataid voltak eddig az outlet boltokkal általánosságban. ez az információ irreleváns, főleg mivel már többen is elmondtuk, hogy ez a bolt a nevével ellentétben nem outletként működik.

    én csupán arra próbáltam rávilágítani számodra - úgy tűnik kevés sikerrel - hogy a negatív élménynek nincs köze ahhoz, hogy ennek a boltnak a nevében benne szerepel az outlet szó.

    csak az nem érti a mondandómat, aki nem akarja és te nagyon nem akarod, úgyhogy maradjunk is ennyiben.
    neked van igazad, minden outlet egy potenciális veszélyforrás, közelébe se menj.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák