Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pola-Roid

    aktív tag

    válasz kutti #75126 üzenetére

    Én ugyan nem játszottam vele sokat. Feltelepítettem rá a legfrissebb firmware-t és egyszer végigmentem a beállításokon, ennyi. Pont ennyit csináltam anno a Zidoo és a Dune esetén is. Az itt sokak által kedvelt és állítólag ezen a készüléken szépen működő Kodival nekem rengeteg bajom volt (és van is), viszont a Vimu player tökéletesen lejátszik mindent.

    Nem vagyok szakértő, szóval meg nem tudom mondani, mi az, ami miatt szebbnek látom a képét, de hogy annak látom, az tuti. Tulajdonképpen ez volt az az ok, ami miatt váltottam, mert a Zidoo meg a Dune is tökéletesen működött, de valahogy nem éreztem azt velük, hogy megvan az az "eldobom az agyam" érzés, pedig a tévém OLED és nem is a legszarabb. Elkezdtem kérdezgetni OLED topikban, hogy mit kellene beállítanom, hogy szebb legyen a kép, és akkor írták többen, hogy hát ezzel a lejátszóval ne várjak csodát...

    Én úgy olvastam, hogy pont az a legnagyobb előnye ennek az S922X-J chipnek, hogy hardveresen támogatja a Dolby Vision-t. És megy is minden DV anyag rajta tökéletesen :K

Új hozzászólás Aktív témák